DÁRKOVÉ POUKAZY

Last minute svatba?

video
play-rounded-fill
Dvůr Čertousy to pravé místo pro vaší svatbu

Svatba na poslední chvíli?

Nechcete čekat a vzít si svou drahou polovičku, ale bojíte se, že tak narychlo to nebude možné? Stres nechte stranou, u nás se vám o vše postaráme. Ať už Vám odpadlo místo svatby, či potřebujete svatbu ještě například před porodem – Pevně věříme, že jsme to pravé místo, kde si svatbu užijete jako v pohádce.

Dvůr Čertousy je jako stvořený pro uspořádání svateb. Máme k dispozici krásnou zahradu s altánem, vnitřní prostory pro svatební obřad, hostinu či raut a útulnou venkovní terasu. Využijte krásného romantického prostředí a nechte si u nás zajistit kompletní profesionální svatební servis.

Vše na jednom místě – zařídíme obřad, hostinu, hudbu, výzdobu i ubytování pro svatebčany a novomanžele.

Svatební nabídka ZDE 

Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546, e-mailem na provozni@certousy.cz nebo přes formulář:

Dvůr Čertousy

Svatební obřad

Hledáte romantické prostředí pro uspořádání svatebního obřadu v okolí Prahy? Jste na správném místě. V letním období nabízíme možnost obřadu v nádherné zahradě či v novém exkluzivním vnitřním secesním svatebním salonku. Více informací pro svatební obřad ZDE

Oddávajícího na vybrané datum a určitou hodinu zajistíte na matrice MČ Praha 20-Horní Počernice, telefony a veškeré informace najdete na webu Prahy 20 – ZDE

Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546 nebo e-mailem na provozni@certousy.cz

Dvůr Čertousy

Naše zahrada

Nedílnou součastí našeho dvora Čertousy je nádherná zahrada, ve které si nejen můžete odpočinout, ale je právě vhodná na svatby a jakýkoliv typ venkovní akce. Díky obrovskému prostoru můžete uspořádat svatbu pro 50 i 1000 lidí. 

Zahrada je oddělena a má k dispozici altánek a kapličku a o kousek dále i vinný sklípek. Jestli hledáte dokonalé místo na svou svatbu teď jste ho našli.

Dvůr Čertousy***

Svatební servis

Připravíme kompletní set tiskovin – jmenovky, menu i program dne, vše do požadované barvy.

V rámci banketního servisu připravíme kompletní svatební dekoraci jako květinovou výzdobu obřadních prostor a místa hostiny, vyzdobíme svatební tabuli, dále zajistíme svatební kytici pro nevěstu, kytici pro svědky a maminky, svatební korsáž, vazbu na prstýnky a svatební výzdobu aut a další květinové doplňky dle Vašeho přání.

Dvůr Čertousy to pravé místo pro vaší

Svatební hostina

Svatební hostina je po samotném obřadu ta nejdůležitější část svatby. Poradíme a připravíme Vám servírovanou či rautovou formu svatební hostiny s možnosti grilování.

Svatební hostina bude přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům, počtu pozvaných hostů i ročnímu období a budeme respektovat Vaše zvyky, životní styl i finanční možnosti. Nabídka svatebního menu ZDE 

Náš tým udělá vše pro to, aby vaše svatební hostina byla dokonalá a splnila všechna vaše očekávání.

Hotel Čertousy***

Ubytování

Pro novomanžele máme svatební dar v podobě novomanželského apartmá zdarma s možností snídaně na pokoj.

Ostatní svatebčané se můžou ubytovat v pokojích za speciální ceny.

Možnost parkování v areálu hotelu i do druhého dne.

Máte nějaký dotaz ohledně svateb?